+371 67 112 610

Par mums

Ražošanas firma “RIKOM” - šis vārds ir pazīstams celtniecības industrijā.

Firma dibināta 1991. gadā. Firmā “RIKOM” strādā vairāk nekā 100 speciālistu. Ražošanas platība aizņem vairāk nekā 5 000 m2.

Firma “RIKOM” ir dažādu profilu uzņēmums, aprīkots ar vadošajām Eiropas ražotāju iekārtām, kas ļauj izpildīt nepieciešamos tehnoloģisko darbu ciklus kvalitatīvi un augstā līmenī, kas atbilst starptautiskajiem standartiem. Produkcijas augsto tehnisko līmeni nodrošina pastāvīga jauno tehnisko sasniegumu, progresīvo tehnoloģiju ieviešana, kā arī radoša sadarbība ar vairākām vadošām firmām un zinātniskām organizācijām celtniecības industrijā.

Vairāku gadu laikā viens no galvenajiem firmas darbības virzieniem ir jebkuras sarežģītības pakāpes metālkonstrukciju projektēšana, izgatavošana un montāža. Ievērojama pieredze šajā jomā ļauj ražot un pilnveidot produkciju, apmierinot jebkuras pasūtītāja prasības.

Ilgstoši strādājot celtniecības industrijā mēs esam ieguvuši uzticama partnera reputāciju, garantējot augstas kvalitātes produkciju, nevainojamu servisu un precīzu uzticēto pienakumu izpildi. Firma “RIKOM” sevi apliecinājusi kā nopietnu partneri, kam ir droši sakari ar piegādātājiem, tādējādi nodrošinot savus pasūtītajus ar piedāvātās produkcijas pilnu paketi.

 

БОЛЕЕ 20 ЛЕТ НА РЫНКЕ

БОЛЕЕ 20 ЛЕТ НА РЫНКЕ

ЭКСПОРТ В БОЛЕЕ 20 СТРАН

ЭКСПОРТ В БОЛЕЕ 20 СТРАН

БОЛЕЕ 200 ХОККЕЙНЫХ БОРТОВ ПО ВСЕМУ МИРУ

БОЛЕЕ 200 ХОККЕЙНЫХ БОРТОВ ПО ВСЕМУ МИРУ

ПРЕИМУЩЕСТВА КОМПАНИИ

- профессиональная команда единомышленников
- опыт работы
- индивидуальный подход к каждому нашему Клиенту

ЦЕЛИ КОМПАНИИ

- лидерство на рынке
- расширение экспортных рынков

ЦЕННОСТИ КОМПАНИИ

- отвественно выполнять заказы наших Клиентов
- надежный, проверенный временем партнер
- качество продукции по достоинству оцененое по всему миру

Kompānijas vadība

Sāc savu darba karjeru pie Mums
Vakānsijas kontaktforma